Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nitelikli eleman ve mühendis kiralama ile 2008 yılında faaliyete başlayan firmamızı, “Barbus Makina” ismi ile bir adım ileri taşıyoruz. Yenilenen yüzü ile Barbus Makina,Elektronik Tamir Servisi, Elektronik - Elektrik Yedek parça Satış ve Temini, makina ithalat ve ihracat sektöründe dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

Tekstil iplik fabrikalarına entegre edilen güvenlik ve kalite amaçlı Metal ve Yangın Dedektörlerin satışı, tekstil iplik makinelerinin ikinci el alım-satım işlemleri firmamızın güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Tüm bunların yanı sıra  tecrübeli mühendis ekibimiz ile tekstil makinelerinin Arıza giderimi ve makine Demontaj-Paketleme-Montaj sürecindeki ihtiyaçlarınız doğrultusunda, Yurtiçi ve Yurtdışı genelinde nitelikli personel kiralama hizmeti sunmaktayız. 

Firmamızın dünya genelinde sahip olduğu geniş müşteri kitlesi, makine alım-satım işlemlerinizi en kısa sürede ve güvenle gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Şirketinizi, deneyimli ekibimiz ile beraber ileri seviyeye taşımak ve geliştirmek adına çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Güvenli ticaret ve kaliteli hizmet için doğru tercih BARBUS MAKİNA.

02. MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin kendileri için maksimum verimliliği sağlayacak en doğru projeleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmak, makine üreticileri ve nihai kullanıcılar arasındaki koordinasyonu sağlamak, nitelikli personel kiralama ve danışmanlık hizmeti

03. VİZYONUMUZ

Talebiniz doğrultusunda sizin için en uygun makinaları bulup, tekliflerini sizler için hazırlıyoruz. Amacımız işletmenizin güvenli ve ekonomik şekilde gelişmesini sağlamak. 

04. KALİTEMİZ

"Güvenli ticaret" bizim kalitemiz. Müşterilerimizin, Barbus Makina ile güvenli ticaret yapmasını sağlamaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Makinalar ve hizmetlerimiz hakkinda detayli bilgi için bizimle iletişime geçin.